.

RuPost Lagvitsa/Копче За Држачот За Ѕид

RuPost Lagvitsa/Копче За Држачот За Ѕид

DEN 1877.04

Тековен
Во магацинот.

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Производителот : Lagvitsa; Боја : кафена, бела; Производ материјали : дрво (МДФ, hardboard); Декоративни елементи : бела рамка, Куќа Правила за печатење; Место на примена : за давање, за дома; Прицврстување тип : dowel-нокти, Шарки; Број на куки : 10 компјутери; Подарок цел : housekeeper, копче за складирање; Повод : февруари 14, 23 февруари, Март 8, birthday (роденден), housewarming; Item Висина : 40cm; Item длабочина : 3cm; Item Ширина : 30cm; Комплетен сет : housekeeper, одредување на вашиот дом - вашите правила!Оваа housekeeper е необичен декорација за вашиот ходникот со печати мотиватор за правилата на живот во куќата.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе. Планината се вклучени : ??.Ќе биде одличен подарок за некој роднина или пријател! 10 куки ви овозможи да се одржи копчиња и други мали предмети за големо семејство.Димензии (Wx Hx D) : 30x40x3.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Клучен носител е направена од МЕДИЈАПАН (рамка) и hardboard (печатени поддршка).Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.

Параметри на производот