.

Полнење 4 Бендови Мермер Силикони Дизајн - ENDIY Дизајнер Естетски Модел Симпатична Жени, Девојки Персоналните Рака Компатибилен со Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE/Полнење 4

Полнење 4 Бендови Мермер Силикони Дизајн - ENDIY Дизајнер Естетски Модел Симпатична Жени, Девојки Персоналните

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

[Совршен Компатибилност] : Компатибилен со Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE / Полнење 4. Мали Димензии : од 120mm(4.72 ВО) да 175mm(6.89 ВО).Големи Димензии : од 130mm(5.12 ВО) да 205mm(8.07 ВО). [Првата Стапка Материјал] : Smellless и Водоотпорен Силикони Спречува Кожата од Било Иритација.Меки, Лесни и Мазна Гел Creats Прилично Удобно Носење Искуство. [Поголема Издржливост за Спортски и Секојдневна Употреба] : Пот Отпорни и Fastly Сува Перформанси го Прави Тоа-Мора да има Бендови. [Кавга Бесплатна Инсталација] : Прецизни и сигурни Гкл се Направи Лесно и Директно Инсталирање и Едно Копче Отстранување. [Уникатен Прекрасни Уметнички дела] : Живописни Мермер Модели Создадени од Нашите Дизајнери Ќе го Направат Вашиот Види Далеку Повеќе квалитетен и Персоналните Отколку Оние со Обична Бендови. [Грижете се-бесплатно ГАРАНЦИЈА & сервисот] : 30-ден Без Причина Гаранција за враќање на Парите и Една Година Бесплатен Замена Гаранција.Во Случај на Било кој Квалитет на Проблемот на, ве Молиме Слободно да Контактирате со Нас и Ние Ќе Бидат во Услуга за Вас во рок од 24 часа.Компатибилен со Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE / Полнење 4. Мали Димензии : од 120mm(4.72 ВО) да 175mm(6.89 ВО).Големи Димензии : од 130mm(5.12 ВО) да 205mm(8.07 ВО).Smellless, Водоотпорен Силикони Спречува Кожата од Било Иритација.Меки, Лесни и Мазна Гел Creats Прилично Удобно Носење Искуство.Пот Отпорни и Fastly Сува Перформанси го Прави Тоа-Мора да има Бендови.Живописни Модели Создадени од Нашите Дизајнери Ќе го Направат Вашиот Види Далеку Повеќе квалитетен и Персоналните Отколку Оние со Обична Бендови.

Параметри на производот