.

DEFAHN Бебе Bodysuit Солидна 2 Пакет Кратки Ракави Onsies за Млади Девојки и Момчиња 0 До 24 Месеци

DEFAHN Бебе Bodysuit Солидна 2 Пакет Кратки Ракави Onsies за Млади Девојки и Момчиња 0 До 24 Месеци

DEN 333.36

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење. ♠ Имаат ист пакет вклучуваат : Пакување од 2 кратки ракави унисекс празно бебе bodysuit. ♠ Имаат ист круг рамо дизајн за лесна за облекување. ♠ Имаат ист 3 Предвремени затворање прави да се менува повеќе лесно. ♠ Имаат ист одличен Подарок идеја за вашето бебе туш. ♠ Имаат Ист Машина За Миење.

Параметри на производот