.

Остри MX-36NT-МА MX-2610 2615 2640 3110 3115 3140 3610 3640 Тонер Кертриџ (Магента) во Мало Пакување

Остри MX-36NT-МА MX-2610 2615 2640 3110 3115 3140 3610 3640 Тонер Кертриџ (Магента) во Мало Пакување

DEN 2049.12

Тековен
Во магацинот.

Создава импресивни исписи кои носат било документ или презентација на живот.Интуитивен дизајн го прави инсталација чист и едноставен процес.Произведува цврст црнците, Остри линии и фини рабови.Сеопфатен сет на претпријатието-класа мрежа безбедносни карактеристики и протоколи кои се вградени за да го заштитите вашиот уред.Мрежа-подготвен; дуплекс стандард.Технологија на печатење ласерски.

Параметри на производот