.

shamjina Преносни 13 Дупки Гумени Перница Рампа за инвалидска Количка Автомобил Home W/Воздушна Пумпа

shamjina Преносни 13 Дупки Гумени Перница Рампа за инвалидска Количка Автомобил Home W/Воздушна Пумпа

DEN 695.76

Тековен
Во магацинот.

Ви благодариме!.Лесно да се свитка и ги носите со вас, им помага да ги преземе притисокот кога седи.Опис : - Издржлив материјал ја спречува истекување на воздух, 13 дизајнирани дупки, рамномерно дистрибуира тежина низ површината,многу поудобно отколку гел или пена - Корисно да се ублажат симптомите на coccyx / tailbone повреда, sciatic нерв, lumbar или долниот дел на грбот, haemorrhoids, притисок рани, намалување на притисок на грбот и tailbone, дома, во автомобил, во канцеларија, или на патување.Исто така може да се користи како пациенти анти bedsore подлога за хип, lumbar, нозете и повеќе. - Дојде со воздушна пумпа, лесен за употреба.Спецификација : - Материјал : Високо Квалитетни ПВЦ - Size : Прибл. - Исто така може да се користи како пациенти анти bedsore подлога за хип, lumbar, нозете и повеќе Лесно да се свитка и ги носите со вас, им помага да ги преземе притисокот кога седи - Голема перница за долниот дел на грбот, hemorrhoid страдаат, на оние кои седат за подолг период на време, и повеќе.7 инчен - Пумпа Боја : Случајни Color Package Вклучува : 1 Парче Гумени Cushions1 Парче Воздух Pump Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Корисно да се ублажат симптомите на coccyx / tailbone повреда, sciatic нерв, lumbar или долниот дел на грбот, haemorrhoids, притисок рани, намалување на притисок на грбот и tailbone, дома, во автомобил, во канцеларија, или на патување.

Параметри на производот