.

JUSTZHENFENG Црна Крпа Прстен Рака Крпа Рек Бања Пешкир Рек Ѕид Виси Бања Хардвер Едноставна Круг Крпа Рек Бања Пешкир Полица (Боја : Црна)

JUSTZHENFENG Црна Крпа Прстен Рака Крпа Рек Бања Пешкир Рек Ѕид Виси Бања Хардвер Едноставна Круг Крпа Рек Бања

DEN 2030.40

Тековен
Во магацинот.

Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и high-end појавување со различни декорација стилови, додадете прекрасни нови бои за вашата бања.Крпа решетката се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Крпа рек продаваат на сликата).крпа решетката е погодно место за чување на крпи, лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Оваа крпа решетката има мазни линии и здрав структура.Изглед и плоштадот дизајн стил, елегантен и high-end појавување со различни декорација стилови, додадете прекрасни нови бои на вашиот bathroom Colour : Black Material : Нерѓосувачки Steel Size : 16.4 x 18cm.

Параметри на производот