.

Крстот Бод Колекции за Возрасни Почетници Печат Млечниот Пат Пејзаж 16X20 инчен 11CT Смета Крстот Бод Везови Колекции за Дневна Соба и Спалната соба Уметност Декорациј

Крстот Бод Колекции за Возрасни Почетници Печат Млечниот Пат Пејзаж 16X20 инчен 11CT Смета Крстот Бод Везови

DEN 2318.40

Тековен
Во магацинот.

Зошто да изберете YUZENGSMao печат крстот бод за полнење?Во споредба со традиционален вез крстот бод, YUZENGSMao11 CT печатени крстот бод е повеќе добра за почетници, бидејќи без оглед на возраста, дури и ако нема слика или врвен игла знаење, тоа може да биде лесно пораби. Крстот бод дизајн треба да биде завршен со 3 насоки. 【Поддршка на клиентите прилагодување】 Можете да ја испратите сликата до нас преку е-маил.Вашиот крст-бод уметнички дела може да се користи како домашна декорација или како единствена, значаен и незаменлив подарок за вашите најблиски. 【Едноставна DIY】 Нашите везени ткаенини биле претходно печатени 100% точно, не треба да се подготви мрежи.【11 CT печатени ткаенини големина】 40 x 50 CM / 16 x 20 инчи (без рамка). По embroidering, користете неутрален детергент решение и измијте си ги рацете по натопување во ладна или топла вода. 【Високо-одделение природни материјали】 Египетскиот долго-главен памук конец што се користи во крос-бод за полнење е мека, шарени и издржливи-изработка на крстот-бод свилен свиленкаста, енергична и долготрајна.Бренд Име : YUZENGSMao (крст бод) Тип : Крстот бод комплет Големина : 11 КТ 40x50 cm (16x20 инчи) Ова не е за да се заврши сликата, што треба да заврши себе Пакет Содржина : Везови платно, везови конец, везови игла, упатството за прашува : 1.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Секој тип на линија одговара на бројот и симбол, и на броеви и симболи одговара на секоја линија се отпечатена на платно, соодветно.Уживајте во процесот на сликата овој нов стил.Секоја нишка ние обезбедуваме е составен од 6 теми, така што треба да се подели на 6 теми во две 3 конци пред вас работа.

Параметри на производот