.

Екран на допир за Digitizer, за MB1019S5 HC261159B1 FPC V2.0 10.1 Екран На Допир Digitizer Нови Замена - (Бои:Црна)

Екран на допир за Digitizer, за MB1019S5 HC261159B1 FPC V2.0 10.1 Екран На Допир Digitizer Нови Замена - (Бои:Црна)

DEN 1404.00

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме не го купите, ако не се прифати соодветен дел број, бидејќи различни производство има различни кабел број и понекогаш оригиналниот дел број беше надвор од производство, така ние ги испратите на компатибилни еден, ние 100% сигурни дека она што ќе го добиете ќе биде компатибилен со дел број покажа дека тука. * Ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате и мора да бидат многу добри во поправка, бидејќи ние не сме одговорни за било demage поради погрешно работење.Ако сте нови на ова, ние ви препорачуваме да земе тоа за поправка на центар. * Ве молиме да ги тестира новите екрани пред инсталирање на таблета.Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Нашите инженер ќе ви даде инструкции да го реши проблемот. * Кога ќе го примите пакетот, ве молиме отворете го тоа веднаш и да се провери на објектот во добра состојба.Ако не, контактирајте со нас веднаш.

Параметри на производот