.

2 Пакет Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Цвет Сина Locket Со Пропустливи Клип Роденден На Мајка Подароци

2 Пакет Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Цвет Сина Locket Со Пропустливи Клип Роденден На Мајка

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

【Две diffusers】Вклучува две diffusers.Орхидеи мирис,пријатен, сладок мирис.Арома може да трае од 30 до 45 дена. 【Лесен материјал】Направен од лесен ЕВА материјал.Стаклото затворање е тесна, па вие не мора да се грижите за содржината на автомобил diffuser испаѓање. 【Се опуштите вашето расположение】арома околу вас, ви донесе добро расположение.Ублажување на вашиот стрес и задржи будни кога ќе се вози. 【Лесна инсталација】се Стави на balm во diffuser Lockets, лесно клип на автомобил климатизација пропустливи, место на канцеларија биро, го користите дома или на кои било други соодветни места што вие го преферирате. 【Широка употреба】Ароматерапијата diffuser може да се користи во автомобил, канцеларија, дома, во бањата..се Држат настрана од непријатен мирис, порака на вашиот притисок и да се создаде шармантна атмосфера.Повеќе детали ①Car diffuser клипови може да се користи насекаде ви се допаѓа.Може да се стави тоа во автомобил, да го стави на клима уред, го стави на работното место, и го стави во вашата дневна соба. ②The автомобил diffuser пропустливи клип не само што може да ги красат вашиот автомобил, но, исто така, да се ублажат напнатоста и заморот.И тоа е многу важно што воздухот се два diffuser автомобил клип прави да се известува кога ќе се вози во текот на ноќта или возење за долго време. ③A погодно за вашиот автомобил, мал простор, уникатен модел.Тоа е одличен подарок за себе, вашето семејство или вашите пријатели.

Параметри на производот