.

Мрежа Клешти,3во 1 Мултифункционален Мрежа Клешти Жица Strippers Кабел Crimping Машина Клешти Рачни Алатки(Л-N468B)

Мрежа Клешти,3во 1 Мултифункционален Мрежа Клешти Жица Strippers Кабел Crimping Машина Клешти Рачни Алатки(Л-N468B)

DEN 1428.00

Тековен
Во магацинот.

⭐ 【Се чувствуваат Удобно】 Ергономски дизајниран не се лизга рачка за удобно handfeel, ниту замор. ⭐ 【Издржливи во Употреба】 Јаглероден челик и легури на челик материјал, висока цврстина и прецизност алатка, лесна и преносни, долг животен век. ⭐ 【Уникатен Дизајн】 Оваа crimper со уникатен дизајн ensurse совршен директно на crimp во секое време. ⭐ 【Моќен】 Три-во-едно мултифункционален, може да crimp голем број на жици. ⭐ 【Лесен за Употреба】 Лесен за употреба, не ја оштетува гола жица кога crimping.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Network Клешти Материјал : Јаглероден Челик + Легиран Челик Рачка Материјал : ПП+TPR Боја : Како што е прикажано на сликата Стил : Американски Стил Вкупна Должина : Околу.210mm/8.3 во Клешти се Справи со Должина : Околу.110mm/4.3 во Crimping Опсег : 4 P 6 P 8 P (mm2) Тежина : Околу.531g/18.7 оз Пакет Листа : 1 x Мрежа Клешти Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметри на производот