.

WITZMAN Платно Ранец Патување Rucksack Ранец Гроздобер Duffel Торба за Лаптоп Торба Секојдневен Daypack A2020 (Brown)

WITZMAN Платно Ранец Патување Rucksack Ранец Гроздобер Duffel Торба за Лаптоп Торба Секојдневен Daypack A2020

DEN 1667.52

Тековен
Во магацинот.

Мала Големина на : H 18.5 x L 11.5 x W 8 инчен Материјал : Премиум квалитет платно и СТП кожа; Карактеристики различни сметководствена опции со повеќе справува со;.Структура : Пред 2 патент џебови, а од страна на џеб, главната џеб со лаптоп прозорец за 12-16 инчен лаптоп, и пенкало џебови и помали џебови внатре;.Посебна Карактеристика : постои zippered џеб на задната страна која содржи ранец стил рамо ремени.Можете да ја користите оваа кеса или како рамо стил торба или ранец стил торба; Ранец ремени функција поместена мрежа рамо ремени за двете удобност и breathability;.Конвертибилна Ранец : Дојде со отстранлив.

Параметри на производот