.

2 Парчиња Sasquatch големата чекор Рок На Америка Знаме Налепница, Кул САД Знаме Decal, Меморијалниот Ден Налепница Денот на Независноста Decal, Патриотски Налепници за Авто?

2 Парчиња Sasquatch големата чекор Рок На Америка Знаме Налепница, Кул САД Знаме Decal, Меморијалниот Ден Налепница

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Нашите патриотски големата чекор sasquatch сад знаме decals се светли, шарени, ламинат со водоотпорен заштитен винил за да се спречи оштетување од сонце ако користи на отворено.ПАКЕТ Големина : 5 инчен.Вклучува 2 парчиња патриотски sasquatch големата чекор налепници.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Само кора нашите смешни големата чекор sasquatch decal и се држи кон било чиста мазна површина. !!!Не го потопувајте или им овозможи на вода за да се добие под налепница.КРАСАТ & ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ - ги Красат вашите омилени нешта, со нашата Ебам Бајден налепница да се одрази на вашиот личен стил.Се чувствуваат слободни да ја прилагодите на вашите лични предмети, автомобили, велосипеди, шлемови, камиони, мотоцикли, скејтборди, windows, домашна декорација. 100% ЗАДОВОЛСТВО - ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми со нашите големата чекор sasquatch налепници и ние ќе се потрудиме да ги реши.

Параметри на производот