.

Семе Ранец Бебе Пелена Торба Tote Гроздобер Тропски Цвеќиња Цвеќиња, Лисја за Мајка ми Татко ми и Татко Мајка

Семе Ранец Бебе Пелена Торба Tote Гроздобер Тропски Цвеќиња Цвеќиња, Лисја за Мајка ми Татко ми и Татко Мајка

DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

twill крпа.Големи Димензии 11 x 7 x 15.7 инч.Материјал трајни twill ткаат крпа.Мулти џебовите 1 главната преграда со 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови и 1 пред патент џебови, можете да ставите шише млеко, облека, крпа во различни џебови.Мулти Функција на чантата може да се користи како tote торба или ранец, погодно за повеќе наврати , на патување, на шопинг.двојно патентите и прилагодливи ремени лесно да се затвори или да се отвори торбата,шарени трајни печатење.Daypack Bookbag Патување Пелена Торба Ранец Tote Бебе Nappy Кеси Голем Капацитет Ранци Организатор Пошта за Жени Мажи Мајки Татковци Породилно Мама Тато Патување Рамо Ранци Колеџ Bags Large Големина 11 x 7 x 15.7 inch Material трајни twill ткаат cloth Multi џебовите 1 главната преграда со 4 внатрешни џебови, 2 странични џебови и 1 пред патент џебови, можете да ставите шише млеко, облека, крпа во различни pockets Multi Функција на чантата може да се користи како tote торба или ранец, погодно за повеќе наврати , патување, шопинг etcdouble патентите и прилагодливи ремени лесно да се затвори или да го отворите bagcolorful трајни печатење.

Параметри на производот