.

EKDJKK VR Слушалки Кабел USB 3.0 Тип C Голема Брзина за Пренос на Податоци, Полнење на Папочната Врска Виртуелната Реалност Слушалки Кабел Одговара за Oculus Потрагата 2(16FT)

EKDJKK VR Слушалки Кабел USB 3.0 Тип C Голема Брзина за Пренос на Податоци, Полнење на Папочната Врска Виртуелната

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен : Линк кабел има совршен компатибилност одговара за Oculus Потрагата 1/2, па можете да уживате во вашите игри време среќно.Висока Брзина : Стабилна сигнал верност технологија, брз и стабилен полнење и пренос.Полнење тековната до 3А. 5 Gbps трансфер на Податоци го оценувате со ниска латентност и минимална јачина на косата.Долги и Флексибилни : На ергономски дизајн го достигнува 9.84 ft/16ft должина(Опционално), обезбедување на вас со флексибилни игра простор.Материјал : 21 AWG, направени на конзервирани бакар материјал, прекриени со алуминиум, бакар заштитен слој, плетенка најлон, стабилен и долготраен, носат-отпорни, и издржливи.Дизајн : USB Тип-C 90 степени агол крај па тој не се држи надвор и лесен за употреба со VR слушалки, конекцијата е постабилна, ја штити конектор и ги ублажува влечење на кабелот.

Параметри на производот