.

Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со BMW 2019 X7 со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (Црн 3.3ft1M)

Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со BMW 2019 X7 со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен!

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот BMW 2019 X7!. ⚡Обезбедува брзо полнење и со голема брзина на податоци, синхронизација помеѓу власта полнење адаптери, десктоп компјутери, лаптопи, таблети или smartphone уреди опремени со USB-C врска.Поддржува Display Port Друг режим на пренос до 4 K @60 Hz резолуција поврзете дополнителен UHD екранот. ⚡Направени со цврст меч коаксијален кабел со силна ПВЦ калапи за посигурен перформанси и подолго наведнуваат животен век.Кабелот е поддржана со ЖИВОТ ГОДИНА гаранција. *КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*. ⚡Брз Енергија РАМНА USB-C Кабел Компатибилен со BMW 2019 X7 со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (ЦРНА) на Овој USB-C Кабел ви овозможува да ја полните Работи за вашиот USB-C уред, како и синхронизација Работи за вашите фотографии, музика и податоците се Работи за вашиот паметен телефон или лаптоп во вжештена полнење и пренос на брзини.Покрај тоа, кабел, исто така поддржува до 3 Засилувачи на излезната енергија за полнење на USB-C уреди и Целосна Gigabyte transfer speeds (ако се Работи за вашата поврзување на уреди поддршка Гигабитни брзини).

Параметри на производот