.

Лента Мерка,35 ft. L Нож,Челик -6 пакет

Лента Мерка,35 ft. L Нож,Челик -6 пакет

DEN 2351.04

Тековен
Во магацинот.

Лента Мерки.Лента Мерка.SAE.Должина на ножот 35 ft.Сечилото Ширина 1 во.Лента Мерки, Лента Мерка, SAE, Должина на Ножот 35 фт, Ножот Ширина 1 во Дипломирањето Тип во /ft/Фракционо, Graduations во 1/16 Потоа, 1/32 во Првите 12 на, Ножот Материјал Челик, Совет Стил 3-Занитвам Кука, Случај Затворен Тип, Спојувалка за Каиш Нема, Случај Боја Црна/Сина, Заклучување Тип Датотека, Standout Не е Оценет, Студ Ознаки Yes.

Параметри на производот