.

3K Карбонски Влакна Цевка, Должина 500 mm, Внатрешен Дијаметар од 16 mm, Надворешниот Дијаметар од 19 мм, Обична Ткаат подлога (2 ПАРЧИЊА).

3K Карбонски Влакна Цевка, Должина 500 mm, Внатрешен Дијаметар од 16 mm, Надворешниот Дијаметар од 19 мм, Обична

DEN 1079.04

Тековен
Во магацинот.

Ако Треба Да Се Прилагодите На Карбонски Влакна Цевки Од Различни Должини, Ве Молиме Слободно Да Ни Кажете;.Таа Користи Абразивни Видов Да се Чисти се Сече И Се Мазни Рабови И Брус-бесплатно;Карбонски Влакна Композитни Цевки Се Користи Во Различни Високи Перформанси Апликации Како, Рк Авиони, беспилотни Летала, Хеликоптери И Quadcopters, Спортска Опрема, Роботика, Лесни Кадрирање И Рамки. ✅3k Карбонски Влакна Цевка Има Голема Сила И мала Тежина, И Може да Се Користи За Високо Преносни Апликации Со Високи Тежина Барања;.Пакетот Вклучува : 2 Парчиња На 500mm Долго Карбонски Влакна Цевка. ✅3k Карбонски Влакна Има Предности На Отпорност на Корозија, Вода Отпорност, Отпорност на Топлина И Замор на Корозија, Која Е Многу Погодна За Отворен Апликации И Влажни Средини. Ако Треба Да се Прилагодите на Карбонски Влакна Цевки Од Различни Должини, ве Молиме Слободно Да Ни Кажете;3k Карбонски Влакна Има Предности На Отпорност на Корозија, Вода Отпорност, Отпорност на Топлина И Замор на Корозија, Која Е Многу Погодна За Отворен Апликации И Влажни Средини.Таа Користи Абразивни Видов Да се Чисти се Сече И Се Мазни Рабови И Брус-бесплатно;.✅3k Карбонски Влакна Цевка : Мат Површина, Обична Ткаат; Надворешниот Дијаметар : 19mm Внатрешен Дијаметар : 16mm Должина : 500mm;.Опишете : 3k Карбонски Влакна Цевка : Мат Површина, Обична Ткаат;Забелешка : Сите Карбонски Влакна Цевки Ќе Има Отстапување Од +/- 0.

Параметри на производот