.

Kemei Електрични Shavers за Мажи Батерија Водоотпорен IPX7 Ротари Жилети со Pop-up Тример Wet & Dry Ротари Shavers, Црна

Kemei Електрични Shavers за Мажи Батерија Водоотпорен IPX7 Ротари Жилети со Pop-up Тример Wet & Dry Ротари Shavers,

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Лесен Чисти Бричење; 3 D лебдат бричење на главата одговара на површината на кожата, одговара лицето на контура.Можете да уживате удобно бричат, со глави кои flex и плови во 4 насоки.ВЛАЖНИ И СУВИ & SECURITY ВОДООТПОРЕН : се усвојува IPX7 водоотпорен и целото тело перат дизајн.Тоа е безбедно да се користи без разлика дали тоа е сува бричење, влажни бричење или во туш.Да имате подобра бричење искуство кога бричење со гел или пена.LED ДИСПЛЕЈ & БРЗО ПОЛНЕЊЕ : висок контраст LED дисплеј се користи за да се интелигентно екранот останатите моќ.Поседуваат околу 600 m Ah литиум батерија, која може да биде брзо обвинет за полнење преку USB кабел, и може да се користи за 90 минути по 1 час на полнење.ЕДНО-КОПЧЕ POP-UP ТРИМЕР : Постои pop-up sideburn на задната страна на хлапак, која може да се појави надвор од само влечење на започнете со префрлување на sideburn.Тоа може да се користи за средување на вашата брада и, исто така, за средување на обликот и шема на sideburns.СИЛНА МОЌ : чист бакар само-индукција AC мотор е усвоена, на врвот брзина може да достигне 6500r/мин, моќта е силна и стабилна, на ниско ниво на бучава дизајн, услугата животот е долга, брзината е континуирано стабилна, и мелење е побрзо и повеќе деликатна.KEMEI 2805 е посветена на обезбедување на клиенти добра бричење искуство со висок квалитет.3 D лебдат двоен прстен сечилото нето и нерѓосувачки челик сечилото може да се направи чиста бричат, и можете да уживате во чувството на самодоверба.

Параметри на производот