.

Генерички Комерцијална Употреба Nonstick 110v 220v Електрични Голема Уста сладолед Риба Вафли Taiyaki Создателот Бејкер Машина

Генерички Комерцијална Употреба Nonstick 110v 220v Електрични Голема Уста сладолед Риба Вафли Taiyaki Создателот

DEN 7920.00

Тековен
Во магацинот.

Голема уста риба : 19x10x3cm.Не-Стап Површината За Готвење.Прилагодливи Термостат и Тајмерот.Нерѓосувачки Челик Машина Тело, со капе лента.Напон : 110v или 220v (Обично ние брод 110v машина.Ве молиме порака нас ако ви треба 220v машина).Оваа машина е се применуваат за комерцијална употреба и тешки-должност во кафе, чај, продавница, ресторан, улична трафика, дома, итн.Напон : 110v или 220v (Обично ние брод 110v машина.Ве молиме порака нас ако ви треба 220v машина).

Параметри на производот