.

Сојузничките Месинг WS-2TB/22 Вашингтон Плоштад Колекција 22 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Масло Протри Бронза

Сојузничките Месинг WS-2TB/22 Вашингтон Плоштад Колекција 22 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица,

DEN 6283.20

Тековен
Во магацинот.

Кога оваа Стаклена полица со Крпа Бар доаѓа до вашиот дом, ќе се знае точно она што го сакате.Оваа стаклена полица обезбедува корисна за складирање за шампон, сапун, или козметика што сте.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Стакло димензија 22-во x 5-во.Се погледне за директно рака, Евро стил тоалетна хартија носителот и исправени носителот дека accommodates и екстра тркалаат; традиционален две-пост TP носителот вклучува стакло надземни полица.

Параметри на производот