.

Секојдневниот Жолта Стандард Принос Тонер од Xerox, Замена за HP CF382A - 2700 Страници

Секојдневниот Жолта Стандард Принос Тонер од Xerox, Замена за HP CF382A - 2700 Страници

DEN 1778.40

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен со HP Color Laser Jet Pro MFP M476, Замена за CF382 A На 006 R03819 тонер кертриџ приноси околу 2700 страници.Вредност : значително пониска цена и драстично помал трошок по страна од оригиналите.Сигурен : остар квалитет на сликата и исклучителна стабилност од брендот знаете и им верувате.Ризик : Доживотна гаранција на сите Xerox Секојдневниот Тонер Касети.Животната средина & Квалитет Сертификати Ro HS, СТИГНАТ до SVHC, CE ЗНАК STMC, ISO 90012015, ISO 140012015. Xerox Секојдневниот Компатибилен Жолта Тонер Кертриџ замена за HP 312 A за употреба во Боја Laser Jet Pro MFP M476, CF382 A.

Параметри на производот