.

55 Компјутери Двојно Зашилени Игли за Плетење Нерѓосувачки Челик Директно Иглички во Собата за Џемпер

55 Компјутери Двојно Зашилени Игли за Плетење Нерѓосувачки Челик Директно Иглички во Собата за Џемпер

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Пакетот Вклучува : ќе добиете 55 парчиња игла за плетење, вклучени 11 различни големини и секоја големина има пет парчиња, игли за плетење, може да се задоволат вашите потреби поврзана и секоја големина, има посебна амбалажа.За Големина : 11 големини челик игла големина се движи 0.2 cm, 0.25 cm, 2.75 cm, 0.3 цм, 0.35 cm, 0.4 cm, 0.45 cm, 05cm, 0.55 cm, 0.6 см , 0.65 cm, должината големина за 20cm.Висок Квалитет : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, двојно зашилени игли за плетење се лесни и издржливи, исто така, го користат челични игли, на предиво нема да се залепи, можете брзо плетење без snagging или фаќање.Мулти-Цели : Нашата игли за плетење собата е погодна за секој ткаат љубовник или почетник, да се подготви топло срце подарок за вашите деца, членови на семејството и пријатели, како што се џемпер, шамија, ракавици, чорапи, чевли и многу повеќе.Лесно да се носат : да се Чува сите ваши игли уредни и чисти и да ги однесе на пат со ранец, багаж, куфер.Може да се земе тоа да се насекаде, каде што сакате да одите. 55 Компјутери.

Параметри на производот