.

ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Берберот Стол Удобен Салон Стол Хидраулични Recline Сите Намена Barbering Салон Стол Берберот Стол (Боја : Зелена)

ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Берберот Стол Удобен Салон Стол Хидраулични Recline Сите Намена

DEN 18282.48

Тековен
Во магацинот.

Берберот чаир се ергономски дизајниран ,може да се потпреме против назад на берберот столици и ги стави нозете на подложка за нозе, за подобра удобна седечка положба.Берберот стол салон стол коса салон за стол.Материјал : СТП кожа, chromed база, од не ' рѓосувачки челик.Добро Направени и Здрав : Висок губење на способноста на 330 Lbs како салон стол.Доаѓаат со 23 во Хром база и парична казна изработка на метал конектори. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Класичен Стилски Дизајн : Дизајниран со едноставни линии и класичен изглед, овој стол е е погодна за различни стилови и сцени, додека жив заситени бои ќе привлечат големи групи на клиенти на вашиот продавница. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Ергономски Дизајн, Висока густина пена амортизирање цел да се вклопи во природната контурите на човечкото тело се идеални за сит поддршка на долниот дел од грбот, торзото и вратот.

Параметри на производот