.

LEONLITE 6-Pack LED Чекор Светла, Пејзаж Скалило Осветлување Алуминиум, 3000K Масло Протри Бронза Пакет LEONLITE 1-Pack 100ft 16/2 Низок Напон Пејсажи Осветлување Кабел, IP65, УЛ Наведени, Ц

LEONLITE 6-Pack LED Чекор Светла, Пејзаж Скалило Осветлување Алуминиум, 3000K Масло Протри Бронза Пакет LEONLITE

DEN 2621.52

Тековен
Во магацинот.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Пакетот Вклучува : Овој пакет вклучува LEONLITE 6-pack LED чекор светла, пејзаж скалило осветлување алуминиум, 3000 K масло протри бронза и LEONLITE 1-pack 100ft 16/2 низок напон пејсажи осветлување кабел, IP65, УЛ наведени, црна. [120 V LED Чекор Светла] Нула Сјајот : Louver одбивни дизајн во голема мера го намалува блескави додека PC објектив дава овој чекор светлина повеќе униформа сјај.Оваа светлина, исто така, обезбедува комплетна печат за подобро вода и прашина-бесплатен. [120 V LED Чекор Светла] User-Friendly : Напојува со само 3 W, ова 120 V светлина не треба трансформатор, висока безбедност перформанси.На рамна површина дизајн во голема мера го намалува гребење. [Светлина Кабел] Жица Спецификација : 100ft, 16-мерач на надворешна пејзаж кабел може целосно да ги задоволи вашите потреби за надворешна пејсажи осветлување. [Светлина Кабел] Долго-траен Перформанси : Овој кабел е вода, прашина и нечистотија отпорни благодарение на премијата-одделение PVC изолација материјал, што го прави идеален за надворешна употреба.

Параметри на производот

The 100ft, 16-gauge outdoor landscape cable can fully satisfy your needs for outdoor landscape lighting :