.

Itzy Ritzy Вода-Исполнет Teethers; Сет од 3 Координирање Кактус Вода Teethers; Cutie Ладилници се Текстура На Двете Страни за Масажа Болка во Непцата, Може да Се Разладени во Фрижид?

Itzy Ritzy Вода-Исполнет Teethers; Сет од 3 Координирање Кактус Вода Teethers; Cutie Ладилници се Текстура На

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Itzy Ritzy е вода-исполнет teethers доаѓаат во 3-пакет за координација на диносаурус форми кои секоја функција отворен дизајн, што ги прави лесни за бебето да се одржи.Секој teether има текстура на двете страни да им помогне на смири болно, отечени непца и масажа на новите заби.За дополнителна помош, овие teethers може да се стави во фрижидер додека разладени значи бебето има нешто ладно и неподносливо за џвакање на.Пред употреба, се чистат со влажна крпа и благ сапун и да се исуши.Не се вари, микробранова или ставете ја во замрзнувач.

Параметри на производот