.

Turnrows Жените Удобен Кабелот Маскирани Половината Должина Sweatshirt

Turnrows Жените Удобен Кабелот Маскирани Половината Должина Sweatshirt

DEN 916.56

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Големини-Мали 2 X.Cut-испис За Палецот.Гроздобер За Миење.Исечете Одговара.Corded Поврзана.Број на модел : TRW62932 SLD.Нашето земјоделство-инспирирана облека започна да се реализира во 2013 година само во мала трпезарија и оттогаш се прошири во голем магацин и големо сектор.Најголем дел од нашата облека е инспириран од Арканзас " Делта регионот каде што беа сите роден и израснат.Turnrows Облека е наменета да претставуваат она што земјоделство значи за вас.Ние ги зеде нашите камен изми Удобен Мозок, кои го направија половината должина и додаде хауба!Совршен за денот на градот, или lounging околу дома.

Параметри на производот