.

Kuizee Пелена Торба Ранец Мултифункционален Торба Лубеницата Парчиња Ленти Mutispandex Голем Капацитет Секојдневен Daypack Mummy Торба Породилно Торба 17 Инчи

Kuizee Пелена Торба Ранец Мултифункционален Торба Лубеницата Парчиња Ленти Mutispandex Голем Капацитет Секојдневен

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛ : производот материјал е направен од Twill Mutispandex, три-двострано печатење, три-двострано печатење,,трајни и здрав, и отпорност на кинење.ЛЕСНО ДА се ОРГАНИЗИРА : Една од главните капацитет на кеса, два странични џебови, една пред патент џеб, четири мали кутиите на двата краја внатре, мулти-џеб дизајн, од страна на патент, лесно да се стави и да се земе.Прилагодливи рамо.5 во(W)×17 во(В).Опис на производот : Kuizee ранец е направен од Mutispandex,Три-двострано печатење, трајни и стилски.ПОГОДНА ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : Стилски, Мода и Класичен Дизајн, Погоден за сите пелена Торба,училишниот ранец, книга кеси, компјутер ранец, канцеларија ранец, Мама торба, пешачење ранец, кампување ранец, бизнис ранец.Вашиот копчињата, мобилен телефон, паричник, итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.има многу простор.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Поле на примена : училиште bookbag,пелена торба,книга кеси, студент ранец, компјутер ранец, канцеларија ранец, лаптоп и сл.6 во(Л)×5.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да го користите различни големини на џеб завршувањето tools.Прилагодливи рамо, рака.Производ големина : 12.Ве молиме дозволете една мала разлика.Печати на враќање превозот етикета.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Може ефикасно да се спречи вашите предмети од прашина и нечистотија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Параметри на производот