.

Фламинго jpg Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway, Купатило, Кујна, Дома Декорација

Фламинго jpg Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway, Купатило, Кујна,

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Купи совршен подарок за вашите најдобри пријатели, семејството, или себе си на родендени, Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, било одмор.Лесен За Инсталација : Нема потреба да се стиска, само се отстрани лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди.Секој дом и канцеларија треба да помогне во престојуваат организирани.Овој мулти-цел ѕид монтирани копче и e-mail организатор со mail џеб и 5 куки е одлично место да се закачам вашата чанта, копчиња и навивам далеку вашиот е-mail додека се зема без простор на вашиот десктоп или countertop.По враќањето дома од добиете од работа, уникатен и стилски копче за складирање pendant е многу атрактивна, правење на вашиот влезот, ходник или од врата на врата убава пејзаж.

Параметри на производот