.

14 Парчиња Фан Четки Лицето Апликатори Мека Четка Фан Четки Киселина Апликатори Четка Козметички Шминка Апликатори Алатки за Кал Крем (Бела, Кафеава, 5.71 Инчи)

14 Парчиња Фан Четки Лицето Апликатори Мека Четка Фан Четки Киселина Апликатори Четка Козметички Шминка Апликатори

DEN 252.96

Тековен
Во магацинот.

Доволно количество : ќе добиете 14 парчиња од фан на лицето маска четки во 2 бои вклучувајќи бела наежвам со бела рачка и кафеава наежвам со транспарентни рачка, погодно да се направи разлика и да го замени, доволно за вашата секојдневна употреба и споделување потреби.

Параметри на производот