.

Тигар Тропски Лист Трендовски Drawstring Торба String Ранец Лесен Спорт String Sackpack За Јога Салата Патување Отворено

Тигар Тропски Лист Трендовски Drawstring Торба String Ранец Лесен Спорт String Sackpack За Јога Салата Патување

DEN 405.12

Тековен
Во магацинот.

❤материјал - Нашите Drawstring Ранци Се Направени Од Полиестер Ткаенини, Издржлив И Лесен, Не е Лесно Да се Биде Изгребани И Солза-Отпорни. ❤големина - Овие Салата Торба Со Големи Оддел Мерки 15.3" X 18.1".Главната Џеб Е Доволно Голема За Да Го Носат Различни Предмети, Како Што Се Спортски Облека За Забава Или Спорт, На Отворено, Како Куче Одење, Трчање, Качување, Пешачење, Одмори, Велосипедизам, Фитнес, Јога, Патување И Сл.1 Компјутер Drawstring Ранец Included Handle Two Drawstring Рамо Ремени.Должината На Drawstring Е Прилагодлив За Да Ги Собере Младите И Возрасните На Различна Висина.Топло Tips1.Вистинската Боја На Ранец Можеби Малку Разлика Од Сликата Покажува Поради Различни Monitor Settings Или Како Одраз На Светлината Кога Снимање.2.Ве Молиме Овозможи 1-2 См Различни За Мерење Поради Различни Мерни Методи.3.Ве Молиме Оставете Малку Мирис На Текстилни Ткаенини Од Нов Производ,Ќе Исчезнат По Неколку Дена.

Параметри на производот