.

TseanYi Bling Плоштадот Притиснете на Ноктите Медиум Голи Розова Сјај Лажни Ноктите Сјајни Ковчег Клип на Ноктите Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Совети ?

TseanYi Bling Плоштадот Притиснете на Ноктите Медиум Голи Розова Сјај Лажни Ноктите Сјајни Ковчег Клип на Ноктите

DEN 156.00

Тековен
Во магацинот.

7 cm*2 парчиња, 1.1 cm*2 парчиња, 1. 4*Напомена : Бидејќи на фотографијата, бојата можеби малку различен од слики.ВРАЌАЊЕ : Ако парична казна било проблеми со квалитетот по добивањето на производ,контактирајте со нас во времето,и ве молиме имајте на сосема нов со ВРАЌАЊЕТО&CHANGE label on.Забелешка : 1)не се Обидуваат да се добие вашите нокти влажни првите неколку минути ќе се носат на лажни ноктите.6 см*2 парчиња, 1,5 см*2 парчиња, 1.2 см*2 парчиња, 1.Моден Лажни Ноктите Совети. *Ние Ќе ги Обезбеди Следните Содржини : Големина : 1.Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : 1.Целосна Покриваат Ноктите Вештачки Нокти се направи вашите нокти Мода, Креативни и свежо,и нашите нокти без течен лепак.Прекрасна како подарок за девојка,семејството и пријателите. Капка или пакет на мојот производ е оштетен. 2)Можете да го користите вашиот професионален лепак која ќе го направи нокти остане за подолго време 1.*Прилики : Посебни за сладок свадба невестата, партија,секојдневниот живот и така натаму.Ковчег Голи Притиснете на Ноктите лесно може да се применува и може да се залепи со нокти налепници.4 cm*2 парчиња, 1.Овој производ содржи 24 PCS лажни ноктите.0 cm*2 парчиња, 0.Ако сакате да се Вратат, ве Молиме имајте на капки и моите нови производи.9 cm*2 парчиња, 0.8 cm*2 парчиња, 1.Сосема Нов.Две нокти налепници и мал нокти датотека се обезбедени бесплатно, која може да се кастри и да е поднесена во било должината и обликот на волја.3 см*2 парчиња, 1. Производот се користи или оштетени.Медиум за на доградба на Акрилни Нокти се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност пракса,тоа е совршен за да се користи на свадба ,матурска ,датира, и тие, исто така, погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ ,Денот на Вљубените и други фестивал.

Параметри на производот