.

Дрвени Сапун Фах Носителот Складирање Сапун Рек Плоча Кутија Сад за Бања Туш Плоча Бања Природни Бамбус Дрвени Сапун Јадење

Дрвени Сапун Фах Носителот Складирање Сапун Рек Плоча Кутија Сад за Бања Туш Плоча Бања Природни Бамбус Дрвени

DEN 907.20

Тековен
Во магацинот.

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.Време на испорака : 6-16 дена со посебна линија за САД , 8-30 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL Или UPS-от да се служи.Време на испорака : 3-7 дена.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Electronic Nova .Други продажбата на луѓето не е сигурен.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас.Објектот Се Опише : 1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет 2. Тип : Дрво Сапун Сад 3. Материјал : Бамбус 4. Големина на : 12*8*1.5 cm 5. Боја : Burlywood 6. По водоотпорен надворешниот слој боја процес на растенијата, лесно да се чисти, нема деформација. 7. Уникатен дизајн кој им овозможува на Сапун Сапун задржи сува, повеќе се погодни за рачно изработени сапун опстојува. 8. Природни Бамбус материјал, таму ќе биде природен Бамбус сапун јадење и таму е нормален феномен мали недостатоци што знаете, Лесно да се чисти, нема деформација.Пакетот вклучува : 1pc * Сапун Фах Држачот.

Параметри на производот