.

Фокс Пелена Торба Ранец со Менување Пелена Кеси за Девојки, Момчиња, девојки Пелена Торба со Мама Торба

Фокс Пелена Торба Ранец со Менување Пелена Кеси за Девојки, Момчиња, девојки Пелена Торба со Мама Торба

DEN 983.52

Тековен
Во магацинот.

Тоа не е само една пелена торба кога вашите деца се само мали бебиња, но исто така сестрано како bookbag кога бебиња растат, да се патува ранец за семејство со нови мама и тато подароци, туш подароци, Нова година подароци за жена или бремени пријатели итн.На поместена пена прилагодливи рамо ремени ќе ослободување на стресот. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста, се Оптимизира Внатрешниот Простор. (ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ) - внатрешниот џеб е многу лесно да се избрише чиста, не треба да се плаши од истури на млеко или вода Широк Отвор за Брз Пристап до Бебето Предмети - Широк отворање на дизајн, како и на zippered размавта во грбот, погодно за родителите за да дознаете бебето предмети побрзо, а се задржи торба natty и добро организиран.Без брзање и без неред на начин на патување, на шопинг, итн.(Соодветен простор големина) : 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.8 W x 14 H Инчи, Само 1.Големина На Овој Пелена Торба Е 10.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.Тоа е лесен, пространа и удобна за носење, погодна за двете мама и тато се случува за купување и патување.

Параметри на производот