.

Drawstring Спортска Торба (2 Парчиња), Црна, Сина, Кафена, зелена - Совршени за фитнес, пешачење, училиште, итн

Drawstring Спортска Торба (2 Парчиња), Црна, Сина, Кафена, зелена - Совршени за фитнес, пешачење, училиште,

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Drawstring затворање.Светло-Тежина.Drawstring.Ова е совршено торба за секоја прилика!Тоа е еко-пријателски, biodegradable прекрасни торба.Оваа точка содржи 2 кеси.Можете да ги користите за да одат на плажа, да одат на плажа да носат училишни материјали или работа резерви.

Параметри на производот