.

AirPod 1&2 Случај Компатибилен Заштитна Силиконска Маска Shockproof и Пад Отпорни 3D Симпатична и Кул Дизајн Pendant Keychain Кожата Прибор, Погоден за Девојки, Момчиња и Млади. (Обле

AirPod 1&2 Случај Компатибилен Заштитна Силиконска Маска Shockproof и Пад Отпорни 3D Симпатична и Кул Дизајн

DEN 234.48

Тековен
Во магацинот.

Airpods 1/2 Случај 3 D покрива кожата Многу светлина, се покажа на Apple полнење во случај на атрактивна декорација. 【Ќе Добиете】- еден пакет airpods случај капак и еден keychain, 12-месечна гаранција.Пакет се вклучени ♕1 x Air Pods 2&1 Полнење Случај ♕1x Air Pods 2&1 Случај Покрие Keychain Ако не сте среќни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се полнат, без отстранување на случај. 【 3 D Цртан филм Шема】 - Стилски Симпатична Kawaii Кул Кај Нас Дизајнирана, специјално дизајниран за девојки и Двојки. 【Премиум Силикони Airpods Случај Симпатична】 - Меки силиконски материјал фенси шема цртан филм shockproof и пад доказ школка и да имаат добар шок апсорпција, го заштитува вашиот airpods од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ќе бидете задоволни. ✔ Shockproof & Водоотпорен & Scratchproof ✔ Лесно да се инсталира & Анти-солза ×нема да влијае на било порти на вашиот Air Pods 2&1 ✔На дупчиња Страната дизајн ви овозможува лесно да пристапите на полнење порта, без отстранување на тоа кога се полни.Можете да го однесе каде што сакате.Тоа мора да се биде најдобар подарок за вашите пријатели или семејството. ♕Ние обезбеди 100% Задоволство Гаранција!.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните вашите Apple Во уво Слушалки, и на полнење порта е резервирана на дното.

Параметри на производот