.

со Тока Милениче Хранење Сад, Преносни Свитлива Мачка Фидер Сад, Расклопна Куче Сад, за Мачка за Мало Куче(Розева)

со Тока Милениче Хранење Сад, Преносни Свитлива Мачка Фидер Сад, Расклопна Куче Сад, за Мачка за Мало Куче(Розева)

DEN 354.96

Тековен
Во магацинот.

Лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.Количка за миленичиња сад, може да биде укината по употреба.Прекрасен хранење сад непријател мачка и мало куче.Со тока, може да бидат обесени на куче јака, погодно.Усвојување на квалитетен материјал, безбедно, не-токсични, без мирис, трајни, не штети да се домашни миленичиња.Функција : 1. Количка за миленичиња сад, може да биде укината по употреба.2. Со тока, може да бидат обесени на куче јака, погодно.3. Усвојување на квалитетен материјал, безбедно, не-токсични, без мирис, трајни, не штети да се домашни миленичиња.4. Лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.5. Прекрасен хранење сад непријател мачка и мало куче.Спецификација : Предмет тип : Пет Хранење Сад Состојба : 100% сосема new Material : TPE+ABSWeight : Прибл. 141g Optional Боја : црвена, сина, зелена, pink Size : Прибл. 18x18x4cm/7.1x7.1 × 1.6in Suitable за пет тип : мала куче, мачка Производ ефект : се хранат вашето домашно милениче при одење вашето куче на отворено или на патување Пакет Листа : 1 x Pet Хранење Сад.

Параметри на производот

Item type:
Pet Feeding Bowl Condition
 Product effect:
feed your pet when walking your dog outdoors or on a trip 
Package List:
1 xPet Feeding Bowl :