.

Yinpinxinmao 6ft Злато Позлатен DVI за Монитор DVI Кабел Адаптер за Лаптоп, лцд Проектор

Yinpinxinmao 6ft Злато Позлатен DVI за Монитор DVI Кабел Адаптер за Лаптоп, лцд Проектор

DEN 1867.20

Тековен
Во магацинот.

Thumbscrews наоѓа на двете конектори. 9.9 Gbps вкупниот пропусен опсег.Позлатени конектори.До 2560x1600/60 Hz резолуција и освежете го оценувате поддржани.Спецификации : До 2560x1600/60 Hz резолуција и освежете го оценувате поддржани. 9.9 Gbps вкупниот пропусен опсег.Позлатени конектори.Thumbscrews наоѓа на двете конектори.Тип : DVI да DVI Кабел Материјал : Пластични + Метал Текст : DVI-D (Дигитален Визуелен Интерфејс - Дигитален) Dual-Link (Машки) х 1 Излез : DVI-D (Дигитален Визуелен Интерфејс - Дигитален) Dual-Link (Машки) х 1 Карактеристики : Подвижен, Издржлив, Лесен за Употреба Должина : 6ft (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x DVI да DVI Кабел.

Параметри на производот