.

Rhinestones Синџир,5 Метри Rhinestones Синџир Кристал Rhinestones Лента DIY Облека, Декорација Додатоци(白色)

Rhinestones Синџир,5 Метри Rhinestones Синџир Кристал Rhinestones Лента DIY Облека, Декорација Додатоци(白色)

DEN 2131.20

Тековен
Во магацинот.

【Висок Квалитет】Направен од висок квалитет смола и панделка ткаенина материјал, таа има прекрасен изглед. 【Широка Примена】Широко се користи, може да се користи како украс за облека, фустани, чевли, headwear, мебел, куфер, итн. 【Добра Декорација】На rhinestones синџир може да биде пораби или залепени заедно, јасно и тоа ќе биде добра украс. 【Софистицирана Технологија】Одлична изработка, посебен дизајн, што сте многу примамливо во толпата. 【Задоволување на потребите】Постојат 5 метри rhinestones синџири за користење на кои може да се намали на посакуваната должина.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Rhinestones Синџир Количина : Rhinestones синџир x 1 тркалаат (5 метри) Материјал : Смола Цел : Облека, сандали, багаж додатоци Забелешка : не Постои лепило на грбот.Тоа може да не се почитуваат директно или од страна на греење.Пакет Листа : 1 x Тек на Rhinestones Синџир (5 Метри) Забелешка : не Постои лепило на грбот.Тоа може да не се почитуваат директно или од страна на греење.

Параметри на производот