.

РК Автомобил со Голема Брзина 32 32Km/h +4x4 Најбрзо Трка Автомобили 1:18 РК Скала RTR Трки 4WD Електрична Енергија Кабриолет W/2.4 G Радио Далечински Управувач Off Road Камион Roadster

РК Автомобил со Голема Брзина 32 32Km/h +4x4 Најбрзо Трка Автомобили 1:18 РК Скала RTR Трки 4WD Електрична Енергија

DEN 2874.96

Тековен
Во магацинот.

☆Производи за целосна скала далечински управувач четири-вози систем, 390 висока брзина на мотор, може да се забрза за да 32kmh Specifications : ●Материјал : ABS●Боја : Црвена/Сина●Контролор на владата : Лево/десно рака гас●Функција : 1 : 12 скала, RTR верзија, четири тркала, 2.4 V 1500m Ah Li-ion Battery1 * Алатка set1 * англиски јазик Прирачник.4 GHz радио систем, сите метални диференцијални●Remote control фреквенција : 2. 4 WD и водоотпорен Дизајн 4-тркала и полни четири-насока контрола, исто така, им овозможи на акции се допаѓа трки напред или назад и вртење лево или десно.Висока Брзина на Мотор,Силна Моќна далечинскиот управувач автомобил опремен со 40 A електронски stepless брзина гувернерот и 390 висока брзина на мотор, макс брзина до 32km/h, оваа висока брзина трик РК крос-кантри возило ќе ви донесе голема брзина искуство.5 V AA батерии (не се вклучени)●Објект димензии : 409 * 237 * 175mm●Објект тежина : 850g Package листа : 1 * Голема Брзина РК Truck1 * 2.4 V 1100m Ah●Батерија тип : Li-ion батеријата●време на Полнење : Околу 150 минути●Работно време : Околу 15-20 минути●Батеријата на далечински контролер : 4 * 1.4 G Предавател (Лева рака гас)1 * Батеријата Charger1 * 7.☆Со antiskid и абразија доказ гума, гума.

Параметри на производот