.

LUOYQSPO Очила Стојат Блек Метал 4/5-Ниво очила за сонце Екранот Стојат на Мало Tabletop Eyeglass Eyewear Спектакл Екранот Рек Носителот Организатор Стојат очила со Држачот (Size : Small)

LUOYQSPO Очила Стојат Блек Метал 4/5-Ниво очила за сонце Екранот Стојат на Мало Tabletop Eyeglass Eyewear Спектакл

DEN 252.00

Тековен
Во магацинот.

Оваа очила за сонце решетката е дизајниран за безбедно и уредно ги прикажете или да ги собере до 6 пара очила за сонце, заштеда на вашата фиока простор и да се најде вашите очила за сонце лесно.Материјал & Големина : Направен од метал/eyewear не се вклучени.Име на производ : Очила екранот stand Product материјал : не ' рѓосувачки steel Tips : 1. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.

Параметри на производот