.

Playstation 3 Type R Безжичен Контролер со Тркалаат

Playstation 3 Type R Безжичен Контролер со Тркалаат

DEN 1108.80

Тековен
Во магацинот.

2.4 GHz безжична технологија.rubberized површината текстура.dual тркалаат мотори.бара 3 "ААА" батерии (не се вклучени).Типот R Безжична за PS3 е дизајниран за гејмер кој бара само најдобрите во безжична технологија.Типот R Безжична користи најновата безжична технологија обезбедување на вас со латентност бесплатен безжичен игра.Типот R Безжична карактеристики на rubberized површината текстура и ергономски дизајн за удобност.

Параметри на производот