.

Angelhoo Гроздобер Телефон, Антички Ротари Бирате Телефонски Ретро Фиксни Телефони Оркестарот старомодни Европски Стил Телефон за Почетниот Хотел Канцеларија Декора

Angelhoo Гроздобер Телефон, Антички Ротари Бирате Телефонски Ретро Фиксни Телефони Оркестарот старомодни Европски

DEN 2319.36

Тековен
Во магацинот.

Ретро Дизајн : Ова со полно опремен телефонот усвојува персоналните ретро дизајн, едноставен и класичен, и е добро примени од страна на сите.Високо-квалитетни Материјали : dial тастатура е направен од високо-квалитет метални легури, и добро направена од цврсто дрво база обезбедува својата издржливост и стабилност.Со високи Перформанси : Антички старомодна ротари бирање телефонски број, едноставна операција, брзо бирање брзо и прецизно.Повикот ефект е јасно и без шум.Широко се Користи : едноставен и елегантен ретро дизајн го прави совршена декорација за спални соби, дневни соби, канцеларии, хотели, галерии и продавници за кафе.Специјален Подарок : античкиот стариот ротари бирате телефонски е многу класичен и елегантен.Тоа е идеален подарок за семејството и пријателите на Божиќ, денот на Благодарноста и други празници или housewarming. 1. Ретро ротари бирање функцијата.2. Античкиот механички бакар бел.3. Hands-free бирање функцијата.4. Hands-free повик на функција.5. Повторно бирање функцијата на последниот телефонски броеви.Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја разлика in производот, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција in на производ големина.

Параметри на производот

Name:
 Retro Telephone
Material:
 solid wooden material + alloy
Size:
 about 255*315*165mm/10.04*12.4*6.5in
Handset length:
 about 255cm/10.04in
Power supply mode:
 plug-in telephone line
Caller ID:
 none
Usage:
 connect the telephone line, turn on dialing, turn the corresponding digital dialing hole clockwise to the RD key, and hear the sound of drop to dial successfully
Packing List:
Telephone*1 :
Telephone Cable*1 :