.

Pandahall 43yards/тркалаат 2mm OrangeRed Еластичен Еластична Врвца Флексибилни гума за џвакање Beading Тема String за DIY Маски Правење Занаети Материјали за Шиење Наоди

Pandahall 43yards/тркалаат 2mm OrangeRed Еластичен Еластична Врвца Флексибилни гума за џвакање Beading Тема

DEN 180.00

Тековен
Во магацинот.

Пакетот Вклучува-43 метри еластична јаже со 2mm широк, 1mm дебели.Круг Еластична Мозок, со Најлон Надвор и Гума, во Внатрешноста.Широка Примена-се применува на маски, перики, косата орнаменти и повеќе.Еластичен јажиња со добра еластичност им овозможи да ја вратите оригиналната должина без деформација.Добар Материјал Направен од премиум еластични влакна материјал со добра флексибилност, тие се трајни производи за долго време се користи.Лесен за употреба-еластичен јаже се организирани со тек гајтанот, многу лесен за употреба и чување.Може да се намали без оглед на должината сакате.Тие се совршен за сите занает проекти од накит за облека.

Параметри на производот