.

Гумени Дедо Мраз Играчки Оркестарот Кукла Декорација за Двор Тревник Празник НИ Адаптер

Гумени Дедо Мраз Играчки Оркестарот Кукла Декорација за Двор Тревник Празник НИ Адаптер

DEN 1000.56

Тековен
Во магацинот.

- Безбедност LED Светла : Постои висока светла 12v безбедност на LED светлото во внатрешноста, што е повеќе од убава и видлив во текот на ноќта. 30 Секунди да Застане : фан е изработен од ABS, високо , ниско ниво на бучава. - 30 Секунди за да му се спротивстават : фан е изработен од ABS, високо , ниско ниво на бучава.Спецификација : - Боја : Мулти-боја - Карактеристики : Гумени - Обликот : Дедо Мраз - Материјал : 190 T Полиестер - Процес : Шиење - Приклучок : USSize Табела : Вкупна Висина : 135cm / 53.Безбедност LED Светла : Постои висока светла 12v безбедност на LED светлото во внатрешноста, што е повеќе од убава и видлив во текот на ноќта.

Параметри на производот

- Color:
Multi-color
- Features:
Inflatable
- Shape:
Santa Claus
- Material:
190T Polyester
- Process:
Sewing
- Plug:
US
Size Chart:
Total Height:
135cm / 53.15inch
Packing Box Size:
20x20x20cm / 7.87x7.87x7.87inch
Package Includes:
1 Piece Inflatable Santa Claus Toy :
1 Piece Blower :
1 Piece Transformer :
1 Piece LED Light :
2 Pieces Ground Plugs :
2 Pieces Fixed Drawstrings :
1 Piece Packing Box :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :