.

10 Поставите Микс Дрво рачно изработени Капчиња Куките од 7 Должина, Ергономски се Справи со Капчиња Куки во Собата, на Располагање со Организатор | Божиќ Подарок (Ку?

10 Поставите Микс Дрво рачно изработени Капчиња Куките од 7 Должина, Ергономски се Справи со Капчиња Куки во

DEN 1581.60

Тековен
Во магацинот.

【Комплетен Сет】Сет на 10 Големина : 3.5 mm, 4mm, 4.5 мм, 5mm, 5.5 мм, 6mm, за 6.5 mm, 7mm, 8mm, 9mm, и 10 мм. 【Голема Вредност】Сите Crochets се РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, Идеални за мали и големи Капчиња Проекти и за употреба со буци предиво, како што се домашна Виножито Капчиња Врвот, Т-Маица, Шамија, џемпери итн. 【Уживаат Crocheting】Овој сет е Фино tooled и непречено да ги заврши автентични ружино дрво капчиња кука.Мазна и пријатна во рака и убава премногу. 【Од The Maryam Crafts, ИНДИЈА】Рака се претвори во Индија.Купи со доверба од компанија со седиште во Индија.Ние нудиме брза превозот во светот од нашата продавница во њу Делхи, со евиденција на времето на испорака во 4 дена за САД.Микс дрво Сет на 15 Големина : 3.5 mm, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm, 7 милиметри, 8.0 mm, 9.0 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм, 19 mm & 25 mm.

Параметри на производот