.

Риби K122 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ#2. Конци, Игли, Ткаенини и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет

Риби K122 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ2. Конци, Игли, Ткаенини и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Вез Обрачот не се вклучени.Големина на 16 смета AIDA : 16.35 x 16.35 cm 6.44 x 6.44 инчи 103 x 103 бода.Вклучува : Поставување на Теми, 3 x Игли, Бела и Беж 14 смета AIDA ткаенина, 1 x Threader, 1 x clippers, 4 x Боја печатени обрасци во А3 формат на хартија. 4 Печатач Модели : a.Црна и Бела симболи; б.Боја симболи; c.Боја блокови; d.Боја блокови со симболи.Риби K122 Смета Крстот Бод Модел КОМПЛЕТ.Големина на 16 смета AIDA 6.44 x 6.44 во (103 x 103 бода).Бои : 25. КОМПЛЕТОТ содржи : Поставување на Теми, 3x Игли, 2x Ткаенина, 1x Clippers, 1x Threader, 4x Боја печатени обрасци во А3 формат на хартија (Црна и бела симболи; Боја симболи; Боја блокови; Боја блокови и симболи).

Параметри на производот