.

SMax за Еднократна употреба Веѓа Тетоважа Игли 1R 3Р 5R 5F 7F Sterilized Трајна Шминка Кертриџ Игли

SMax за Еднократна употреба Веѓа Тетоважа Игли 1R 3Р 5R 5F 7F Sterilized Трајна Шминка Кертриџ Игли

DEN 504.96

Тековен
Во магацинот.

316 од не ' рѓосувачки челик со висока цврстина боја брзо.Проѕирен висока ПВЦ видливоста е лесно да се набљудуваат Материјал анти-носат.Мило дизајн, голема количина на мастило, спречување на инк-џет.Пролет Силикони дизајн, Висок раст без тресење игла, Стабилна.Безбедност поединечни пакувања.Надградба на лемење процес, мазна, без нечистотии, неспокојот игла.

Параметри на производот