.

MUTAY за Носење за Nintendo се Префрлите од Тебе Позадина Преносни Заштитни Случај за Префрлање Лајт Switch Додатоци Пакет Преносни Патна Торба со 20 Игра Меморија Компатиби?

MUTAY за Носење за Nintendo се Префрлите од Тебе Позадина Преносни Заштитни Случај за Префрлање Лајт Switch

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патување-пријателски, многу лесен и лесно за носење, чување Nintendo Switch OLED безбедно се чуваат за време на патувањето.Погодно за транспорт вашиот Nintendo се Префрлат и сите игри на вашиот најважен во овој солиден за носење од MUTAY! 1. 【Водоотпорен & Dustproof футрола】 : Користење на високо-квалитетни ЕВА материјали, тешко школка за носење држи вашиот Nintendo switch OLED од водоотпорен и dustproof.Со својот голем капацитет за складирање, судир-доказ соочи и издржлив дизајн, овој случај е совршен сад да се задржи вашата Nintendo Switch безбедно во време на патување или само помеѓу користи. 【Голем Капацитет за Складирање]】 : Опремен со 20 игра картичка слотови, што ќе ви овозможи да се играат игри во секое време, насекаде. Со тенок и лесен дизајн, овој пренослив случај е патување-friendly и лесно може да се носи со себе или во вашата торба, ранец, или багаж. нуди двојна заштита од удари и капки со тврд, водоотпорен школка направени од издржлив ЕВА материјал 4. Тоа е поместена средниот слој за да се заштити вашата конзола екран и Радост-Един контролори од добивање изгребани или оштетени.Внатрешната мрежа џеб обезбедува безбедно складирање простор за мали додатоци како што се полнење кабли и слушалки, и сите предмети се чуваат уредно.Совршено се заштити вашата конзола нема да биде повредено во било кој начин.кој може да ги реши сите ваши додатоци проблеми на едно време или на совршен подарок со премиум производи за секое префрлање на корисникот.【Висок Квалитет за Носење】 : Nintendo switch случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина,тешко најлон школка држи вашиот Nintendo switch конзола заштитени додека мека внатрешна материјал држи вашиот уред слободни од гребнатини.

Параметри на производот