.

Dredge Shaker, Зачин Фармацевт со Рачка Дизајн, Лесно Да се Користи за Домаќинство Скара Патување(S облик)

Dredge Shaker, Зачин Фармацевт со Рачка Дизајн, Лесно Да се Користи за Домаќинство Скара Патување(S облик)

DEN 304.56

Тековен
Во магацинот.

Спецификација : Предмет Тип : Зачин Dispenser Material : Нерѓосувачки Steel Color : Silver Weight:Прибл.【Широка Примена】 : Dredge shaker со дршката е погоден за лесно чување на разни мирудии во разни активности на отворено како што кампување,скара и патување.5 oz Height : Прибл.8 in Bottom Дијаметар : Прибл. Компактна Структура : Нерѓосувачки челик dredges зафаќа помалку простор и лесно може да се продавница разни зачини, со што кујна почиста и чисти. Широка Примена : Dredge shaker со дршката е погоден за лесно чување на разни мирудии во разни активности на отворено како што кампување,скара и патување.

Параметри на производот

Item Type:
Spice Dispenser
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Weight:Approx. 127g / 4.5oz :
Height:
Approx. 9.7cm / 3.8in
Bottom Diameter:
Approx. 7cm / 2.8in
Upper Diameter:
Approx. 10cm / 3.9in
Package List:
1 x Spice Dispenser :