.

DIY Боја со Броеви Колекции за Деца и Возрасни, Навремено-Слободен Валани Платно Масла,Акрилна Боја 16 X 20 Инчи-Слонови, Трева, Прошетка, Стадото

DIY Боја со Броеви Колекции за Деца и Возрасни, Навремено-Слободен Валани Платно Масла,Акрилна Боја 16 X 20

DEN 1987.20

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме покрие капакот кога не е во употреба.Пакет се Вклучени : 1 16 x 20 инчи претходно печатени текстура уметност платно (frameless)2 акрилик сет на paint3 четка (вклучувајќи и 3)други Додатоци : кука + дигитална слика + renderings.Обезбеди добра боја покриеност за да се покријат линии и броеви; висока густина платно е издржлив и лесен за боја.Тоа е исто така одличен подарок за себе, ќе уживаат во боја процес и гордост на готов објект.Ако ви се сликам со нив, ќе се чувствувате повеќе забава.DIY маслото, обезбедува одлична слика процесот за унисекс деца и adults Whether сте дете, тинејџер, возрасни, почетник или ентузијаст, секој може да се забавуваат од оваа слика, се доживее чувство на релаксација, и да бидат горди на се одличен сликар!answer : ___________________________ note : Како да се спречи боја од сушење quickly The боја е лесно да се исуши.Тоа ќе создаде уникатна и слатка меморија помеѓу вас и продлабочување на вашите врски. 【Мултифункционален】:Овој DIY Маслото може да биде одличен декорација на вашиот дом, кујна, хотел и ресторан, и да биде најдобар подарок за родителите, пријателите, љубовниците, деца на роденден, свадби, Божиќ, партии,DIY подароци се секогаш посебен, скапоцени и импресионира примачот.

Параметри на производот